Elektricky vyhřívané sauny

Elektricky vyhřívané sauny

Představuje vynikající technické znalosti. Jeden krok vpřed v oblasti designu.

Populární modely elektrického vytápění saun Harvia byly navrženy tak, aby sloužily rok co rok při každodenním používání. Každý elektrický ohřívač saun představuje nejvyšší technické kvality. Nejsou jen hospodárné, ale také přinášejí nádech moderního designu a poskytují skutečně osvěžující zážitky. Široký výběr elektrických ohřívačů saun Harvia nabízí ideální řešení pro malé sauny, rodinné sauny, stejně jako velké komerční sauny. Řídicí jednotka Harvia je tím pravým řešením, pokud chcete jednoduché funkční ohřívače mimo sauny.


Finské sauny

Finské sauny.cz vám nabízí kompletní sortiment pro realizaci Vaší domácí nebo komerční sauny.

Finská sauna

Většina našeho sortimentu je tvořena výrobky kvalitní finské značky Harvia sauny. Rozhodnutím koupit saunu od nás volíte produkt který je 60 let testován a má spoustu spokojených zákazníků po celém světě. Kde probíhá výroba našich saun? Výroba sauny bude provedena ve Finském městečku Muurame blízko měta Jyvaskyla.

Finská sauna

Realizace a montáže saun provádíme v celé ČR, v současné době se specializujeme na Brno a Jižní moravu, nově je také otevřena provozovna Finské sauny Praha.


Partneři

Ekonomický informační systém vision


Kontakty
Emailová adresa: info@finskasauna.cz Telefon: +420 545 214 689 Webové stránky: www.harvia.info