Sauny Harvia

Sauny

Sauna - oáza dobrých pocitů.

Sauny Harvia jsou komplexním řešením. Harvia nabízí vysoce kvalitní produkty, estetický design a snadnou montáž - vše v jednom balíčku, od stejného dodavatele.

Harvia - vše, co potřebujete pro Vaši saunu.

Harvia poskytuje vše od kvalitních standardních produktů až po dokonalost speciálních produktů. Můžete si vybrat z varianty, Rondium a Rubic vnitřní sauny a od jednoho z našich pěti alternativních interiérů. Vybavte si sauny přesně tak, jak se Vám líbí, topením, osvětlením, skly dveří, okny, lavičkami, panely, dekoracemi stěn a dalšími produkty Harvia. Harvia Vám poskytuje svobodu a vysoce kvalitní produkty, aby se Vaše sauna stala unikátní a nádhernou oázou dobrých pocitů.

Moderní koupelnouvá sauna je ideálním řešením pro malé koupelny. Široká škála materiálů a zařízení Vám umožní vytvořit si vlastní speciální styl, přesně tak, jak chcete.

Pokud si chcete vychutnat pravé finské sauny v tradičnější podobě, měli byste si vybrat venkovní saunu Harvia nebo  saunu KELO. Vychutnejte si radost ze sauny na zahradě nebo u bazénu. A nezapomenutelné okamžiky jsou zaručeny.

Více informací o saunách: https://www.sauna.cz/sauny


Finské sauny

Finské sauny.cz vám nabízí kompletní sortiment pro realizaci Vaší domácí nebo komerční sauny.

Finská sauna

Většina našeho sortimentu je tvořena výrobky kvalitní finské značky Harvia sauny. Rozhodnutím koupit saunu od nás volíte produkt který je 60 let testován a má spoustu spokojených zákazníků po celém světě. Kde probíhá výroba našich saun? Výroba sauny bude provedena ve Finském městečku Muurame blízko měta Jyvaskyla.

Finská sauna

Realizace a montáže saun provádíme v celé ČR, v současné době se specializujeme na Brno a Jižní moravu, nově je také otevřena provozovna Finské sauny Praha.


Partneři

Ekonomický informační systém vision


Kontakty
Emailová adresa: info@finskasauna.cz Telefon: +420 545 214 689 Webové stránky: www.harvia.info