Servis

Naše servisní stredisko - autorizovaný servis technologií Harvia v ČR a SR.

 

 

 

Naše servisní stredisko vykonává jediný autorizovaný servis technologií Harvia v ČR a SR. Pokud chcete zachovat záruku a neohrozit vaší bezpečnost v sauně, neopravujte technologii sami či pomocí neautorizovaných opravářů.


 

Provádíme servis, repasování a opravy vadných topidel Harvia, součástek a zařízení jako jsou saunové regulace, saunová topidla, parní generátory.


 

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis, provozujeme montáže saun, saunových i parních technologií, na přání nainstalujeme veškeré naše produkty u vás doma. Tak zajistíme, aby vám technologie vydržela co nejdéle. 


 

Dodáme vám originální náhradní díly, které potřebujete. Většinu spirál, vnitřních částí saunových kamen a jednotek a dalších náhradních dílů vedeme skladem a můžeme je tak po ČR zaslat do druhého dne, ostatní na objednávku dodáme do tří týdnů. 


 

Pošlete nám poptávku na instalaci či opravu technologie či sauny na adresu info@harvia.cz, naceníme vám termín a cenu výjezdu našeho technika. Či využijte náš kontaktní formulář.

Doporučujeme vám však nejdříve telefonicky kontaktovat našeho servisního technika na tel. +420 727 974 739 a problém zkonzultovat, je možné, že je jednoduše uživatelsky odstranitelný a vyhnete se tak dodatečným nákladům.


Finské sauny

Finské sauny.cz vám nabízí kompletní sortiment pro realizaci Vaší domácí nebo komerční sauny.

Finská sauna

Většina našeho sortimentu je tvořena výrobky kvalitní finské značky Harvia sauny. Rozhodnutím koupit saunu od nás volíte produkt který je 60 let testován a má spoustu spokojených zákazníků po celém světě. Kde probíhá výroba našich saun? Výroba sauny bude provedena ve Finském městečku Muurame blízko měta Jyvaskyla.

Finská sauna

Realizace a montáže saun provádíme v celé ČR, v současné době se specializujeme na Brno a Jižní moravu, nově je také otevřena provozovna Finské sauny Praha.


Partneři

Ekonomický informační systém vision


Kontakty
Emailová adresa: info@finskasauna.cz Telefon: +420 545 214 689 Webové stránky: www.harvia.info