Parní lázeň

Parní lázeň

Harvia nabízí produkty, které potřebujete pro vybavení parní lázně.

Pára se liší od tradiční finské sauny tím, že její teplota je nižší a má vyšší vlhkost vzduchu. Vlhkost vzduchu stoupne na sto procent, zatímco teplota zůstává na 40-45 stupňů. Namísto tradičního topení je zdrojem tepla v parní místnosti vyvíječ páry. Díky moderní technologii, se parní místnost snadno instaluje i v domácnostech. Upozorňujeme však, že stěny, strop a těsnící materiál v zasedací místnosti musí být zcela vodotěsné.

Parní lázeň, podobně jako tradiční sauna uvolňuje svaly, stimuluje krevní oběh a poskytuje úlevu pro mnoho druhů bolesti. Dýchání páry je tradiční lék na nachlazení - zvláště pak ucpaný nos. Chvíle relaxace v parní místnosti zmírňuje stres a uvolňuje mysl, což může také pomoci s problémy se spaním. Spánek bude hlubší a  více uklidňující.


Finské sauny

Finské sauny.cz vám nabízí kompletní sortiment pro realizaci Vaší domácí nebo komerční sauny.

Finská sauna

Většina našeho sortimentu je tvořena výrobky kvalitní finské značky Harvia sauny. Rozhodnutím koupit saunu od nás volíte produkt který je 60 let testován a má spoustu spokojených zákazníků po celém světě. Kde probíhá výroba našich saun? Výroba sauny bude provedena ve Finském městečku Muurame blízko měta Jyvaskyla.

Finská sauna

Realizace a montáže saun provádíme v celé ČR, v současné době se specializujeme na Brno a Jižní moravu, nově je také otevřena provozovna Finské sauny Praha.


Partneři

Ekonomický informační systém vision


Kontakty
Emailová adresa: info@finskasauna.cz Telefon: +420 545 214 689 Webové stránky: www.harvia.info